World Wide Web je spojován s označením internetu

Možná si říkáte, co to vlastně ten World Wide Web je. Nejedná se o nic jiného než o web s označením www. Mnoho lidí jej spojuje s označením pro internet , ale o označení se rozhodně nejedná. Internet a web se často požívají jako pojmy, které se nijak nerozlišují, ale oba názvy mají různé působení. Internet je globální systém, který spojuje počítačové sítě po celém světě a web je aplikace, která díky internetu funguje.
Jedná se o nespočitatelné množství nejen stránek, ale také dokumentů, které jsou propojeny hypertextovými odkazy.
kniha o html.jpg
Možná si říkáte, jak by šlo dostat takové stránky na web a následně na internet. Pro některé je tato záležitost stále záhadou. Existují ale různé kurzy v tomto oboru, které ukončíte závěrečnou zkouškou, a tím můžete své dílo zveřejnit. Bohužel kurzy nezvládne projít každý, jelikož se jedná o poměrně složitý proces.
Samozřejmě je důležité si na samém začátku stanovit váš cíl. Pokud si chcete vytvořit vlastní webovou stránku a to ještě navíc sami, vyžaduje to nejen čas ale také znalost programovacích jazyků, jako jsou například HTML, CSS apod.
globální země.jpg
Velkou výhodou je ale na druhou stranu to, že budete tvořit takovou myšlenku, kterou máte zrovna v hlavě. Výsledek vaší tvorby by tedy měl být takový, jaký jste si naplánovali.
Určitě je dobré si předem odpovědět na otázky, proč je vlastně chcete, koho tím chcete oslovit, jaký mohou přinést užitek apod. Často se webové stránky tvoří hlavně proto, aby oslovily více klientů a přinesly tak zisk. Ovšem je ale důležité, aby byly takové, že na první pohled zaujmou a vytvoří příjemnou atmosféru.
Někteří možná již zkoušeli zakládat nějaké stránky v dětství. Někteří možná úspěšně a jiní zase nikoliv. Při zakládání ať už stránek nebo blogů je důležité si s tím pohrát a hlavně nezoufat, pokud vám to nepůjde. Vždy je zde přece nějaká možnost, jak vaši stránku nebo blog dotáhnout až k cíli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup