Řešte vaše sexuální problémy na dovolené


Máte v plánu vybrat si část dovolené ve formě pobytu u moře? Pak bychom vám mohli doporučit Kanárské ostrovy, například jižní cíp ostrova Gran Canaria – Maspalomas. Budete tu mít vynikající podmínky k tomu, začít úspěšně řešit vaše problémy v sexuální oblasti.

Středomořská strava – Španělsko patří mezi země s tzv. středomořskou stravou, která je považována za jednu z nejzdravějších. Můžete se jí inspirovat ke změně vašeho jídelníčku, což vám bude jen ku prospěchu. Dopřejete si tu mnoho ovoce a zeleniny, ořechy včetně exotických druhů, ovocnou zmrzlinu, zeleninové saláty s různými dresinky, a mohli byste dát přednost veganskému menu, které je zdravější, než masitá strava.

Příjemné klima – na „Kanárech“ je po celý rok přibližně stejná teplota vzduchu, nebude vám tu ani velké horko, ani zima. Toto je naprosto ideální pro vášnivý sex. Můžete se mu věnovat kdykoli, třeba i čtyřikrát v průběhu dne, což vašemu testosteronu jen prospěje. Díky tomu nezatoužíte ani po Viagře bez receptu na dobírku.

milenci v Maspalomas

Bosonohé procházky pískem – v Maspalomas spatříte obrovské písečné duny. Budou vás zřejmě lákat projít se po nich naboso. Neváhejte a užijte si to, bosonohá chůze je zdraví velmi prospěšná, pomáhá posilovat a detoxikovat organismus a svým způsobem nahrazuje i reflexní masáže. V Maspalomas jsou duny tak velké, že připomínají africkou Saharu, ostatně také jsou od ní vzdálené vzdušnou čarou jen pár stovek kilometrů.

Gran Canaria

Slunce – Slunce nad hlavou je velmi dobrý stimulant pro sexuální hrátky. Zahřeje, dodá energii a vitalitu a doplníte tu potřebný vitamín D.

Klid na milování – největším nepřítelem sexu je stres. A tady se jej zbavíte velmi snadno. Hlavně vypněte mobilní telefon, nesledujte televizi a ignorujte Internet. Lidé také dříve žili bez televize a Internetu a byli šťastní. A milovali se možná vášnivěji, než my dnes, nepotřebovali žádnou Viagru bez receptu na dobírku a užívali na sexuální problémy Ženšen.

Posted in Nezařazené