Affiliate marketing a jak vydělávat na internetu

Kdo ví, co to znamená affiliate, tak si dokáže představit, jak moc peněz se vlastně v tomto odvětví točí. Affiliate marketing je zaměřenou obchodní strategií na samotného spotřebitele tak, že je mu poskytována výhoda (finanční, hmotná) na základě toho, že on sám bude šířit reklamu ostatním uživatelům. Je to řetězec.

chybějící písmeno.jpg
Klepnete do jednoho a automaticky narazíte přes něj na druhé. Nejčastější formou je sdílení. Společnosti vás nabádají ke sdílení dobrých zpráv o jejich službách či produktech ostatním, načež vás čekají jisté odměny za určitý úkon, který vámi přivedený zákazník udělá. Například budete sdílet reklamní prostředek za společnost a pokud někdo na tu reklamu klikne a udělá nákup, vy dostanete malou provizi. A takhle se může společnost rozrůstat, aniž by vynakládala nějaké ohromné náklady.
konečný termín.jpg

Má to své meze, ale..

Vždycky šla každá překážka překonat. Některé firmy si dokonce na affiliate marketingu založily podnikání! Některé společnosti dokonce i s dobrým účelem, shánějí zákazníky e-shopům a zároveň shánějí nové podporovatele pro nejrůznější neziskovky. Zabíjí tak dvě mouchy jednou ranou. Nutí neziskovky, aby propagovaly jejich společnost jejich okolí, které poté přes danou společnost provede nákup na e-shopech. Následná provize z e-shopu se rozřízne na dvě půlky mezi společnost a neziskovku a máte naprosto super byznys plán, který sice potřebuje trochu času a dostatek lidí, pokud by se ale rozjel, může vydělávat miliony a jediné, co bude třeba, tak budou čtyři zaměstnanci v kanclu a jeden ajťák.

Affiliate, to je práce s youtubery

Jestli vaše dítě nebo vy sami sledujete někoho na youtube, tak si jistě všimnete, že občas někdo udělá review, někdo zrecenzuje službu či produkt, něco doporučí. A dostane za to pěkně zaplaceno. Zde je však nutné, abyste byli nějakým způsobem známí, abyste měli vliv na okolí. Ale i lidé, kteří nejsou zrovna youtube stars dokáží skrze affiliate vydělávat pěkné „přívýdělky“, aniž by se hnuli od počítače stejně jako spousta dalších profesí. Stačí jenom internet, tablet nebo počítač, možná i mobil a trocha trpělivosti. A můžete začít i vy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup