Bazar loveckých zbraní a dalšího příslušenství

Potřebujete nakoupit nebo prodat lovecké zbraně či další příslušenství? Od toho je bazar!

Využijte lovecké zbraně bazar. Ten poskytne dostatek možností, jak nakoupit či prodat za velice zajímavé ceny. Nikde jinde takovýto komfort neseženete.

Zde můžete nakoupit zbraně, vzduchovky, pistole, lovecké i moderní nebo airsoft. K dostání jsou také luky a kuše a spoustu dalších potřebných věcí, jako jsou náboje, střelivo, svítilny a podobné drobnosti, které však patří do základní výbavy každého pořádného nadšence pro kvéry.
žena s pistolí.jpg

Bazar slouží ke zveřejňování zbraní a střeliva

Jedná se o možnost, jak prodat jakýkoliv typ zbraně a to buďto na volný prodej nebo formou ZP. Inzeráty jsou naprosto volné a zadáváte je zcela zdarma, nic neplatíte. Využijte možnosti, jak prodat to, co již nepoužíváte nebo nechcete. Můžete získat slušnou cenu. Například za novější typ, který není používán a není poničený ani často používaný, získáte třeba až tři čtvrtě její původní hodnoty. Každý zisk je lepší než nic, když můžete vydělat za něco, co vám jen tak zbůhdarma leží ve skříni. Třeba si také budete chtít pořídit jiný model a tyto peníze vám poslouží k tomu, abyste si na další typ zbraně našetřili.

a) Co znamená zkratka ZP?

Se zkratkou ZP se zde setkáte zřejmě často, protože se jedná o typy produktů, které jsou vydávány na zbrojní průkaz. Záleží to na kategorii zbraně a také na jejím nákupním povolení.

Existují také zbraně bez ZP, což mohou být vzduchovky nebo větrovky, airsoftové typy, produkty vhodné pro paintball, luky a kuše, nebo také typy historické či znehodnocené.
prodej přes net.jpg

b) Najdete zde také široký sortiment ostatního příslušenství

Produkty jsou zde zadávány různými lidmi, a proto zde najdete také mnoho dalšího příslušenství jako je optika a montáže nebo další doplňky a střelivo.

Ke snadnějšímu vyhledávání poslouží spousta specifických funkcí. Podle nich si můžete zadat přesně to, co požadujete, a inzeráty se vám objeví podle dostupnosti.

3/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup