Červená trampolína o velikosti 305 cm

4jumping trampolína v krásné červené barvě oslní každého dospělého a nejenom to, neodolají ani děti! Samozřejmostí je ochranná síť, která je pevná a dostatečně odolná, aby se zabránilo jejímu protržení a to zejména v případě, že se děti špatně odrazí, nebo nezvládnou korigovat dráhu letu. V těchto případech se pak často stává, že děti vyskakují ze skákací plochy, ale v našem případě můžete být úplně bez obav. Ochranná síť slouží právě k tomu, aby děti nemohly z trampolíny spadnout, nebo vypadnout ven, mimo skákací plochu.

děti

ü Červená barva jí dodá patřičný šmrnc.
ü Velikost 305 cm v průměru z ní činí neobyčejně http://emontana.cz/lezeni-vrabinec/ sympatickou trampolínu. Velikost je tak akorát, nepatří mezi nejmenší, ale vyrábí se i větší, takže zlatý střed je v tomto ohledu skvělou volbou.
ü Přidáváme do balení také praktický žebřík, bez kterého byste jinak jen stěží vylézali na skákací plochu. Žebřík je příjemnou součástí, a pokud je v balení, pak už nemusíte nic obstarávat nebo zvlášť dokupovat.
ü Trampolínu zajistíme také krycí plachtou, kterou vám taktéž přibalíme do balení.

ü Nosnost trampolíny je 180 kg. Což znamená, že si na ni mohou zaskákat také dospělí. Na trampolínu můžete pustit bez obav více dětí najednou a vždy budete mít jistotu, že se s nimi skákací plocha neprotrhne. Děti si s kamarády užijí ještě více legrace.
ü Trampolína je plně vybavená. Stabilitu zajišťují také 4 nohy do tvaru U https://www.goodjump.cz/4jumping-cervena-trampolina-305-cm-s-ochrannou-siti-zebrik-kryci-plachta-nosnost-180-kg.
ü Má 64 pružin. Dokonalé odpružení všech částí.
ü Ochranná síť je vysoká 180 cm. Pro pohodlné a příjemné skákaní bez obav.

hraní

4jumping trampolína v červené barvě s ochrannou sítí a žebříkem

Ideální pro všechny děti a to různého věku. Dobře se na ní pobaví také dospělí. V tomto balení najdete vše, co potřebujete. Základem jsou 4 pevné nohy do tvaru U. Trampolína je velká 305 cm. Dostatek prostoru pro skákání. Navíc má ochrannou síť, která je 180 cm vysoká, pro větší bezpečnost a pohodlí při skákání. O děti si díky tak vysoké ochranné síti, nemusíte dělat žádné starosti. K balení dáváme také praktický malý žebřík, který je pevný a odolný. A v neposlední řadě myslíme i na zazimování, takže vám přibalíme i krycí plachtu. Ta se používá v případě škaredého a špatného počasí, nebo v zimním období.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup