Jak správně vybrat vhodný kratom

Pokud budeme hovořit o barvách, tak se nabízí v zelené, červené, žluté a bílé barvě. V podstatě velký rozdíl mezi nimi není, pouze obsah alkaloidů je odlišný. Barvy jsou důsledkem zpracování, fermentací a roli hrají i výsledné podíly obsažených látek. Vliv na barevnou škálu mohou mít i lokality, kde se strom kratom pěstuje. Mezi skutečně kvalitní a silný patří druh Borneo, a dále to jsou ještě druhy kratomu s označením Super. Hodně rozhoduje také stáří stromu a v podstatě dospělost listů. Všeobecně je takové pravidlo, že čím jsou listy starší, tak tím budou mít více alkaloidů a kratom bude mít rovněž odlišné účinky. Poté koncový zákazník dostává vysoce kvalitní produkt, kterým je například Kratom premium Greenherbs.

kratom

Kratom a jeho účinky

O kratomu se všeobecně ví, že se jedná o přírodní produkt, který ovšem právě díky vysokému obsahu alkaloidů je všeobecně zaměřený na energii, odbourává bolesti, zlepšuje psychický a následně fyzický stav. Právě samotní uživatelé vydávají recenze o jeho působení na organismus. Pokud nemáte s kratonem vůbec žádné zkušenosti a láká vás ho vyzkoušet, tak nemusíte mít obavy, pokud začnete kratom užívat v malém množství a budete pozorovat změny, které pro váš organismus přináší. Dávky se dají do určité hodnoty přirozeně měnit podle potřeby.

druhy kratomu

Připravte si energetický nápoj

Pokud byste měli na výběr si zakoupit plechovku energetického nápoje nebo si sami vyrobit podobný nápoj, ale pouze z rostlinného produktu, tak nejspíš by vyhrála přírodní verze. A není divu, protože bylinky a rostlinné produkty jsou opět v módě a poměrně dost vyhledávaným sortimentem. Pro organismus jsou daleko přijatelnější než chemicky upravené potraviny. Mimochodem, pokud právě kratom smícháte se sladkým pitím, například džusem, limonádou nebo i domácí šťávou, poté bude chuťově skvělý, a navíc sladký nápoj podpoří uvolňování alkaloidů. Případně si můžete připravit teplý čaj, který vás rovněž nezklame.