Multifunkční tablety 5v1

Multifunkční přípravky jsou často velice oblíbené. V mnohých případech totiž obsahují spoustu účinných látek, které nám mají pomáhat tím, že nemusíme dokupovat další desítky jiných přípravků. Samozřejmě to platí i v tomto našem případě. Tablety 5v1, často nazývané jako multi nebo multifunkční obsahují více složek, kterými pomáhají udržovat naši vodu v bazénu nejenom průzračně čistou a krásnou, ale také hygienicky nezávadnou.
voda a plovák

Jaké má tento přípravek účinky?

a) Snadno se dávkuje, stačí dát jednu kostičku do plováku nebo skimmeru a nechat rozpustit.

b) Stabilizuje hodnoty pH.

c) Optimalizuje množství chloru v bazénové vodě.

d) Prvotřídní složení, jedná se o velmi kvalitní a moderní výrobek.

e) Zajistí nádhernou a průzračnou vodu ve vašem domácím zahradním bazénu.

f) Přípravek vodu dezinfikuje.

g) Vyvločkuje nečistoty, které jsou přítomny ve vodě.

h) Eliminuje tvorbu řas.

i) Nedostaví se také žádné hnědé zabarvení. Voda v bazéně bude stále krásná a především čistá.

j) Jednoduchá manipulace.

Do nejprodávanější kategorie se řadí oblíbené tablety MAXI o různé velikosti balení. Někomu postačí menší 20 kilové na nějakou dobu sezóny, jiný si udělá zásoby rovnou na měsíc. 20, 30, 40 i padesát kilo není problém. K dispozici jsou různé velikosti balení.
nafukovačky do bazénu

Tak čistou vodu vám bude závidět i soused

Koupit si domácí zahradní bazén, ať už větší nebo menší, je poměrně jednoduchá záležitost. Postavíte jej za domem a pak už si jenom řeknete, že se můžete bezstarostně a v klidu každý den koupat. Osvěžení je v létě příjemné, jenomže musíme myslet také dopředu na to, že je zapotřebí udržovat vodu v optimálních podmínkách, což znamená, že i vodu musíme čistit a proto je zde chemie do bazénu, do které se řadí i tento výjimečný produkt, který nám vodu pomáhá udržet čistou a hygienicky nezávadnou hned z více hledisek. Navíc se jedná o jednoduchou aplikaci, což potěší každého majitele domácího zahradního bazénu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup