Není důvod k panice, ještě je tu možnost hypotéky bez registru

V posledním roce došlo v oblasti hypoték k velkým změnám a také k vysokým požadavkům. To má za příčinu to, že získat hypotéku od banky je čím dál tím problematičtější. Nemluvě o tom, když se vyskytl třeba i nějakým nedopatřením negativní zápis v registru dlužníků. Pokud se banka otočila zády, ještě to neznamená definitivní tečka. Zkuste se obrátit na nebankovní hypotéku, která vás může mile překvapit. Snaží se vyjít vstříc svým klientům všemi možnými způsoby.

peníze na dům

Pokud jste si opravdu jisti, že budete schopni splácet, nebrání nic k tomu, abyste udělali další krok a zjistili více informací, než zahodíte na desítky let svůj sen.
Velmi podobný problém mohou mít i podnikatelé, kteří mají nižší prokazatelné příjmy z podnikání a bohužel s tímto výsledkem na hypotéční úvěr nedosáhnou. Ani pro ně nekončí možnost získat nemovitost, případně finanční částku na úhradu jiného produktu.

psací pero

Vyzkoušejte férový produkt šitý na míru klienta

Hypotéka bez registru přináší novou šanci pro všechny a má také skutečně své výhody.

  • Nenahlíží do registrů dlužníků – to vás ale neopravňuje k různým spekulacím, jako je například vzít si úvěr a pak nesplácet.
  • Nepožaduje dokládání příjmů – to zase dává naději živnostníkům s nižším příjmem nebo i lidem, kteří nemají možnost potvrzení od zaměstnavatele.
  • Je bezúčelná – nikdo nebude zkoumat, na co peníze potřebujete, mnohdy je třeba provést konsolidaci předražených půjček, aby se lépe dýchalo nebo je potřeba vyplatit exekuci. Někdo skutečně touží po vlastním bydlení a někdo po finanční svobodě. Určitě by zde bylo řešení sloučit veškeré půjčky a úvěry a splácet jednu podstatně menší sumu.
  • Půjčit peníze se dají od 1 roku, až na 30 let. A samozřejmě se dá konečná suma splatit i dříve, pokud máte našetřený určitý obnos.
  • Pevná úroková sazba, žádné skryté podmínky a dokonce je zde i možnost převést třeba po určité době dluh na bankovní úvěr, jakmile se vaše finanční podmínky zlepší a banka vám úvěr schválí.

uzavřená koupě

Půjčit peníze se dají velmi snadno a rychle. Necháte poradce posoudit finanční stav a ten vám nabídne možnosti a podmínky. Zpracování návrhu je zdarma, takže se nemusíte obávat skrytých poplatků. Za zkoušku to přece stojí, může to být krok do finanční svobody.

Posted in Www