Podnikání má i problémy

Všichni, kdo pamatují doby socialismu, vědí, za co všechno vděčíme soukromým podnikatelům. Vědí, co díky takovým soukromníkům vlastně všechno máme a co bychom jinak s největší pravděpodobností postrádali, protože by nám to zkostnatělá státní ekonomika nezvládala nabídnout. Jsou to tedy mimo jiné i podnikatelé, díky nimž se máme tak, jak se máme, vesměs tedy líp než kdysi.

Když si to uvědomíme, skoro by se chtělo říci, že by se měli mít dobře i takoví podnikatelé. Když jsou důležitou hybnou silou naší ekonomiky, měli by z toho přece logicky taky něco mít. Měli by mít za to, co pro nás dělají, zajištěný spokojený život, a možná by si dokonce zasloužili žít i ve vysloveném blahobytu.

pár rublů

Zasloužili by si to, pokud se tedy bavíme o skutečných podnikatelích, a ne o podnikavcích, kteří si na ně jenom hrají. Jenže nejednou se jim zase až tak dobře nevede, a někdy to mají soukromí podnikatelé i skutečně těžké. Protože postrádají jistotu, a kdykoliv se jim tedy něco nepovede, doplatí na to. A to třeba i finančně a citelně.

Stává se tedy, že někteří podnikatelé nemají peněz zrovna nazbyt. A někdy jsou dokonce v přímo mizerné finanční situaci, kterou jim nikdo nemůže závidět a ani nezávidí. Někdy podnikatelé nemají už ani jistotu, že jejich podnik vyžije. A to jediné, co je pak může ještě spasit, je půjčka.

plná peněženka

A proto si podnikatelé půjčují. A tím, co si často berou na pomoc, je nebankovní hypotéka bez registru, která je snadno dostupná a pro mnohé z nich už dokonce jediná dostupná.

Na rozdíl od jiných půjček totiž dostane takovou nebankovní hypotéku klidně kterýkoliv podnikatel, který se za ni může zaručit zástavou nemovitosti a který ji zvládne splácet. I kdyby měl nepříjemné ekonomické problémy, i kdyby mu registry dlužníků nesloužily ke cti, tady se dočká podnikatel finanční pomoci. A s tou se snad zase postaví na nohy.

Posted in Www

Hypotéka bez dokládání příjmu vám vytrhne trn z paty

Potřebujete peníze pro své podnikání anebo na soukromé účely, ale nikde vám nechtějí vyjít vstříc? Jestliže jste s podobnou žádostí o půjčku zamířili do banky, tak pravděpodobnost, že s ní uspějete, nemusí být příliš vysoká. Banky veškeré žádosti důkladně posuzují a mají nastavena velice přísná bankovní pravidla pro poskytování půjček. Zkrátka, jedná se o síto, kterým není jednoduché projít. A pokud náhodou máte záznam v registru anebo třeba nízké daňové přiznání, tak na svou žádost o půjčku v bance můžete rovnou zapomenout, protože je okamžitě ztracena, jakmile bankovní úředníci tyto problémy objeví.
kufr peněz

Nicméně vy ztraceni být nemusíte. Stačí, když si na internetu najdete tu pravou nebankovní společnost, která vám poskytne půjčku podle vašich představ. To nemusí být ani zdaleka tak složité, protože nebankovní společnosti se vesměs snaží vycházet svým klientům vstříc a nabídky jim doslova ušijí na míru jejich potřebám.

Takže i v případě, kdy máte třeba nízké daňové přiznání anebo obecně nízké příjmy, můžete získat hypotéku bez dokládání příjmů, která vyřeší všechny vaše potíže.

Tuto hypotéku jistě uvítáte jak v situaci, kdy je vaše finanční situace příznivá, jen nemůžete v daňovém přiznání vykázat všechny své příjmy, tak i v situaci, kdy máte nižší příjmy, ale máte po ruce vhodného spoluručitele, který bude ochotný se za vaši půjčku zaručit svými příjmy. Je tedy zřejmé, že vždycky je možné najít takové řešení, které vám bude maximálně vyhovovat.
rozpočet na investice

Taková hypotéka se může dokonale přizpůsobit vaší situaci, ovšem měli byste vědět, že její úroky budou pravděpodobně o něco vyšší, než kdybyste žádali o půjčku v ideální situaci bez jakýchkoli komplikací. Podobně se může stát, že bude nutné, abyste se za vyšší částky zaručili svou nemovitostí. Nicméně ani jedna z těchto podmínek není nepřekonatelná, tím spíše, že následně získáte tolik peněz, kolik potřebujete.


Posted in Www

Splňte si velké přání s výhodnou americkou hypotékou

Každý z nás má svůj velký sen, který by si rád splnil. Každý z nás po něčem touží. A nejčastěji po něčem velmi hmotném. Taková hmotná přání mají ovšem jednu velkou výhodu, kterou u těch jiných nenajdete – stačí, abyste měli dost peněz, a můžete si je splnit. Můžete mít nový výkonný automobil, rekonstruovanou kuchyni anebo třeba krásnou dovolenou někde v pohádkovém pozemském ráji. Co člověk, to jiné přání. Ale většina přání má společný jmenovatel, a tím jsou peníze. Takže všichni neustále řešíme, kde je vzít, abychom se už konečně mohli mít dobře.
Existuje několik způsobů, jak se člověk může dostat k penězům. Může je zdědit nebo je třeba může vyhrát v loterii. Tyto dva jsou ovšem velice málo pravděpodobné, i když se čas od času také někomu přihodí.

růst peněz

Tím nejjistějším způsobem, jak přijít k penězům je si je vydělat. Ovšem i jistota dobrého zaměstnání je pro mnoho lidí, bohužel, stále jen prázdný pojem. Většina z nás ovšem nějaké to zaměstnání přece jen má a díky němu si můžeme více či méně peněz vydělat. Jenže, i když nám to zpravidla solidně stačí k tomu, abychom se uživili, abychom mohli splatit nájem a účty, tak už jen málokdy něco zbyde na to, abychom si mohli vyhodit z kopýtka. Tím spíše, pokud člověk není sám a živí početnou rodinu. Na realizaci velkých či malých přání tak zpravidla zbývá pramálo, mnohdy nic.

kalkulace

Jak se tedy konečně dostat k potřebným penězům, abychom si je mohli alespoň jednou v životě opravdu užít, jak se patří? V takovém případě není na výběr, člověk si je musí půjčit. A jako ideální půjčka se mu k tomu nabízí americká hypotéka bez dokládání příjmů.

Co to ale vlastně je? Zní to zajímavě, jako by po vás nikdo nechtěl vědět, kolik vyděláváte a peníze vám rovnou dal. Ale tak to už dávno není. I v takovém případě budete muset doložit své příjmy a výdaje, ovšem v případě, že vám na půjčku nebudou stačit, můžete je šikovně obejít s pomocí druhého ručitele.

Posted in Www

Poslední šance je americká nebankovní hypotéka

Již pár let se protloukáte různými cestami, jen abyste se vyhnuli finančnímu postihu. Přesto se stane, že vás termín splátek dožene na rozhraní šílenství. Jedna upomínka stíhá druhou a vás nenapadne nic jiného, než to vykrýt další půjčkou. Bohužel ani ta není zadarmo a musí se splácet. Je vůbec nějaké cesta ven do finanční svobody? Kolikrát jste snili o velké výhře, s kterou byste zaplatili vše, co dlužíte a začali znova. Vše zpočátku vypadalo dost nevinně. Malé spotřebitelské úvěry uzavřené přímo v obchodě. Ani jste nepřemýšleli, kam by to až mohlo dojít. Nová televize, auto, pračka, byt a další spotřebiče vám budou naprosto k ničemu, až se u dveří objeví exekutor. Rádi byste z toho vyšli, ale nevíte jak. Možnost by tu byla, ale banka to nebude. Možná na vás čeká poslední šance.

kalkulačka

Mnoho půjček má řešení

Odborníci v oblasti financí doporučují konsolidovat všechny úvěry do jednoho. To je skutečná pomoc a řešení problému. Najde se ale někdo, kdo v tomto případu pomůže? Banka to nebude, jelikož posuzuje bonitu klienta a v této situaci je skutečně velmi špatná. Dokonce ani příjem a výdej tomu moc nepomáhá. Konsolidovat úvěry do jednoho v praxi znamená, že poskytovatel vše shrne pod jednu částku, kterou rozešle na věřitele a vy budete splácet pouze jeden úvěr, ve splátce, která bude únosná.

výhra

Pomoc je na cestě

Pokud máte možnost zastavit nemovitost jako záruku za zapůjčený obnos, tak je pro vás připravena americká hypotéka, nebankovní společnost, která je velmi oblíbená mezi lidmi. Hlavně rozumí potřebám klientům a tak se snaží najít maximální uspokojení a pomoci jim znovu nadechnout a klidně usínat. Žádost se vyřídí přes online formulář a odborníci začnou řešit pro vás tak beznadějnou situaci. Již žádná exekuce, žádné upomínky a více dluhů. Pouze seriózní jednání a férový úvěr. Žádné poplatky předem a dokonce i splacení předčasně je bez sankcí.

Posted in Www

Důvěřuj, ale prověřuj

Letní prázdniny se již nachází v půlce a nás může napadnout, že budeme potřebovat vybavení na zimní měsíce. Nyní se nám naskýtá skvělá příležitost, jak dané zboží získat výhodně a levně. Jelikož po zimním oblečení a vybavení celkově není valný zájem prodejci se musí snažit určitým způsobem zákazníka nalákat.
nákup rodiny.jpg
Za tímto účelem jednoznačně využívají slevy. Některé jsou skutečně výhodné jiné už méně. Nesmíme zapomínat, že obchodníci jsou taky lidé kdy jejich hlavním cílem je vydělat peníze. Proto pokud prodávají zboží pod cenou měli bychom zpozornět, ale s rozumem.
Pokud máme o určité zboží zájem měli bychom zvážit veškeré aspekty proč ho koupit. Nikdo nám dnes nedá nic zdarma a každý chce vydělat. Když zvažujeme koupit dražší produkt ve slevě měli bychom nejprve zjistit cenu u konkurence. Většina obchodů pár měsíců před slevami uměle cenu navýší aby následně mohli zboží se stálou cenou vydávat jako zboží ve slevě.
Jestli je však cena opravdu nižší oproti původní sazbě měli bychom zvážit také další aspekty. Jestli se na zboží vztahuje stejná záruční doba nebo kde si zboží můžu vyzvednout. Pokud je výsledný produkt k dostání na druhé straně republiky nákup daného výrobku by se nám rozhodně nemusel vyplatit.
procenta slev.jpg
Když se za slevou nic neskrývá měli bychom opravdu zpozornět. Jelikož nikdo nechce prodávat pod úrovní svých nákladů většinou naše zboží trpí nějakou vadou a prodejce se snaží výrobku jednoduše zbavit. Poté vyvstává pro nás otázka, zda se skutečně vyplatí do zboží investovat.
Rozhodně bychom však neměli na slevy nahlížet jako na něco špatného. Spousta obchodů na konci období své existence zbavuje prodejnu zboží. K tomu slouží např. totální výprodeje. Nejedná se o nic podvodného, ale obchod jen vyskladňuje nepotřebné zboží.
Výprodej tedy není jen způsob prodejců, jak vyprázdnit přeplněné sklady, ale hlavně šance pro zákazníky získat zboží levně.

Posted in Www

Když chybí peníze

Je důležité si přiznat, že peníze hrají v našich životech významnou roli. Právě na nich stojí celý princip naší doposud fungující společnosti, proč by jinak lidé chodili do práce? Právě z tohoto důvodu představuje zaměstnání nutnou a nevyhnutelnou věc. Může se však stát, že o práci přijdete, případně nemůžete nalézt žádnou vhodnou pozici, která by vám vyhovovala a odpovídala vašemu vzdělání a schopnostem. Rozhodně se není za co stydět, jelikož dnešní pracovní trh je značně přeplněný.
zlatá kreditka.jpg
V takovýchto nelehkých situacích je však zapotřebí položit si otázku – co nyní mohu dělat? Dozajista se vyplatí následovat hned několik tipů, ty vám mohou výrazně pomoci s hledáním zaměstnání:

· samozřejmostí je nezbytná registrace na Úřadu práce ČR, vyplatí se však dál hledat i na „vlastní pěst“
· nepodceňujte kvalitně a detailně napsané CV a motivační dopis, právě tyto dva dokumenty budou tím prvním, co si váš potenciální budoucí zaměstnavatel přečte, nezapomeňte tedy zmínit veškeré vaše dovednosti a schopnosti
· projíždějte pečlivě pracovní portály s nabídkami pracovních pozic a poctivě reagujte na uvedené inzeráty, výhodou může být filtrace na takovýchto stránkách, ty vám pomohou v efektivním pátrání
· neměli byste opomíjet ani profesionální sociální sítě typu LinkedIn, jejichž popularita roste na obou stranách – tedy jak mezi uchazeči, tak zaměstnavateli
· zajímavé pracovní nabídky můžete nalézt i na nejrůznějších pracovních veletrzích
velká kalkulačka.jpg

Je-li situace akutní

V případě, že peníze potřebujete skutečně rychle, může být pro vás efektivním řešením nebankovní hypotéka bez doložení příjmů. Její výhody jsou skutečně přesvědčivé:

· rychlé vyřízení
· finance si lze půjčit skutečně na vše
· nemusíte se obávat zamítnutí žádosti
· není zapotřebí dokládat příjmy, jak je tomu u klasických bankovních půjček

Jediné podmínky, které musíte splňovat jsou následující: plnoletost a zaručení se vlastní nemovitostí, případně nemovitostí třetí osoby.

Posted in Www

Zkuste to jednou jinak, třeba s nebankovní hypotékou

Představte si, jaké by to bylo skvělé, kdybyste mohli po letech zase vybočit ze zajetých kolejí a bez obav z jakéhokoli rizika zamířit na chvíli úplně někam jinam. Někam, kam se už dlouho toužíte podívat, ale prozatím jste nikdy neměli dostatek peněz na to, abyste tyto plány mohli uskutečnit.
kreditka a bankovka v kapse.jpg
Vždyť na zemi je tolik božských pozemských rájů! A většina smrtelníků je nikdy nenavštíví. A ne proto, že by měli málo peněz. To je jasné, to má většina lidí. Ale spíše proto, že všem těm snílkům chybí odvaha. Zkrátka nemají dost odvahy na to, aby kvůli svým snům udělali něco revolučního. Třeba jen tak málo, že si vezmou půjčku, což v takovém případě bohatě postačí. A pokud se třeba i vy strachujete, že se kvůli půjčce propadnete na dno společnosti, budete mít dluhy, přijdete o svůj majetek a opustí vás vaši přátelé, tak vám jistě chybí znalost věci a střízlivé uvažování.
papírové eura.jpg
Půjčku totiž nesmíte vnímat jako riziko, nýbrž jako šanci, díky které můžete něco dokázat. Třeba to, že konečně navštívíte ta místa na zemi, které chcete už pořádně dlouho vidět. Zkuste to třeba s nebankovní americkou hypotékou a záhy zjistíte, že půjčit si peníze je nejen snadné, ale také příjemné a naprosto bez problémů
. Můžete si půjčit přesně tolik peněz, kolik chcete, a to i v situaci, kdy třeba nevyděláváte desetitisíce každý měsíc, máte drobný záznam v registru anebo třeba nízký či vysoký věk. Zkrátka důvody, kvůli kterým by vám žádná banka šanci na půjčku neposkytla, v nebankovní společnosti vůbec neplatí. To jediné, co se v takovém případě možná změní je výše úroků, na kterou budete mít nárok, a to je vše. Pokud máte v rukávu dostatečnou záruku v podobě nemovitosti, kterou zajistíte, že se nebankovní společnost o své půjčené peníze nebude muset strachovat, tak si můžete rovnou rezervovat letenky, kam jen budete chtít. Odlétáte za několik dní.

Posted in Www

Není důvod k panice, ještě je tu možnost hypotéky bez registru

V posledním roce došlo v oblasti hypoték k velkým změnám a také k vysokým požadavkům. To má za příčinu to, že získat hypotéku od banky je čím dál tím problematičtější. Nemluvě o tom, když se vyskytl třeba i nějakým nedopatřením negativní zápis v registru dlužníků. Pokud se banka otočila zády, ještě to neznamená definitivní tečka. Zkuste se obrátit na nebankovní hypotéku, která vás může mile překvapit. Snaží se vyjít vstříc svým klientům všemi možnými způsoby.

peníze na dům

Pokud jste si opravdu jisti, že budete schopni splácet, nebrání nic k tomu, abyste udělali další krok a zjistili více informací, než zahodíte na desítky let svůj sen.
Velmi podobný problém mohou mít i podnikatelé, kteří mají nižší prokazatelné příjmy z podnikání a bohužel s tímto výsledkem na hypotéční úvěr nedosáhnou. Ani pro ně nekončí možnost získat nemovitost, případně finanční částku na úhradu jiného produktu.

psací pero

Vyzkoušejte férový produkt šitý na míru klienta

Hypotéka bez registru přináší novou šanci pro všechny a má také skutečně své výhody.

  • Nenahlíží do registrů dlužníků – to vás ale neopravňuje k různým spekulacím, jako je například vzít si úvěr a pak nesplácet.
  • Nepožaduje dokládání příjmů – to zase dává naději živnostníkům s nižším příjmem nebo i lidem, kteří nemají možnost potvrzení od zaměstnavatele.
  • Je bezúčelná – nikdo nebude zkoumat, na co peníze potřebujete, mnohdy je třeba provést konsolidaci předražených půjček, aby se lépe dýchalo nebo je potřeba vyplatit exekuci. Někdo skutečně touží po vlastním bydlení a někdo po finanční svobodě. Určitě by zde bylo řešení sloučit veškeré půjčky a úvěry a splácet jednu podstatně menší sumu.
  • Půjčit peníze se dají od 1 roku, až na 30 let. A samozřejmě se dá konečná suma splatit i dříve, pokud máte našetřený určitý obnos.
  • Pevná úroková sazba, žádné skryté podmínky a dokonce je zde i možnost převést třeba po určité době dluh na bankovní úvěr, jakmile se vaše finanční podmínky zlepší a banka vám úvěr schválí.

uzavřená koupě

Půjčit peníze se dají velmi snadno a rychle. Necháte poradce posoudit finanční stav a ten vám nabídne možnosti a podmínky. Zpracování návrhu je zdarma, takže se nemusíte obávat skrytých poplatků. Za zkoušku to přece stojí, může to být krok do finanční svobody.

Posted in Www

Krásná dovolená něco stojí

Občas by člověk nejraději před vším utekl. Třeba tak, že by odjel někam hodně daleko na pořádně dlouhou dovolenou a všechny své starosti by nechal hezky doma, ať se samy vyřeší bez jeho účasti. Takové pocity zná jistě každý z nás, protože na každého někdy dolehnou. A to tím silněji, čím více je člověk unavený z práce a z řešení nekonečných táhnoucích se problémů. V takové situaci opravdu neexistuje lepší řešení, jak si ulevit, než je to odjet někam pryč a pořádně si tam odpočinout. A každý z nás má jistě nějaké vysněné místo, kam by rád vyrazil relaxovat. Většina lidí by ráda vyrazila někam za sluncem, třeba do některého z pozemských rájů, o kterých si zatím nechává pouze zdát.

hodiny

Ale je mnoho lidí, kteří dávají přednost aktivní formě trávení volného času třeba v sedle svého kola nebo na lyžích a tak podobně. Vždyť na světě je tolik míst, co by stálo za to vidět! Problém je jen v tom, že o něco méně, než svých snů zpravidla míváme peněz, které k takovému plánu můžeme využít. A je důležité poznamenat, že tvrdě pracovat od rána až do večera ještě zdaleka neznamená mnoho vydělávat. To ví nejlépe ti lidé, kteří žijí od výplaty k výplatě a mají hluboko do kapsy. Těm opravdu mnoho peněz, které by mohli využít na uskutečnění svých snů o pohádkové dovolené nezbývá. Takoví lidé proto mají jen jedno východisko – potřebné peníze si musí půjčit.

střecha

Ovšem situace, o které mluvíme, může být ještě mnohem horší a komplikovanější – třeba v případě lidí, kteří měli někdy nějaký problém s registrem dlužníků, třeba jen proto, že půjčené peníze nesplatili včas, a tak mají v registru záznam, což znamená, že jim hned tak někdo nepůjčí, tedy alespoň klasická banka určitě ne. Nicméně i v takovém případě existuje řešení, které mohou využít a tím je využít výhod nebankovní hypotéky bez registru u spolehlivé nebankovní společnosti. Ty jsou k běžným lidem mnohem vstřícnější než klasické banky a mají pochopení pro to, co běžný život přináší – proto se na ně můžete spolehnout.

Posted in Www

Od roku 2018 se mění podmínky pro daň z nabytí nemovitosti

Týká se to všech prodávaných pozemků, staveb, nebo jednotek na území České republiky. Zákon pamatuje v tomto případě i na vyplácení podílového spoluvlastnictví.
Daň z převodu nemovitostí platí NOVĚ nyní kupující (nabyvatel). V minulosti to bylo přesně opačně, daň platil prodávající. Tato změna je podrobena tvrdé kritice z řad občanů, spravedlivé by bylo údajně platit daň z poloviny prodávajícím a z poloviny kupujícím, ale ponechme tyto úvahy stranou. Zákonodárce jsme si zvolili ve volbách a musíme dodržovat právní řád, který tito lidé upravují.
euro a kalkulačka

Modelový příklad výpočtu:

Výše daně z nabytí nemovitosti činí 4% z kupní ceny, nebo 4% ze 75% směrné hodnoty nemovitosti, případně části nemovitosti (např. spoluvlastnického podílu). Záleží vždy na tom, která částka je vyšší. Je-li kupní cena vyšší než směrná hodnota, platí se daň z kupní ceny. Je-li naopak kupní cena nižší, platí se daň ze směrné hodnoty. Uveďme si zde malý jednoduchý příklad:
Zakoupili jsme za výhodnou cenu dům. Řekněme, že za 3 miliony korun. Přitom podobné domy v okolí mají reálnou hodnotu o něco vyšší, dejme tomu 4.300.000. Nákup proběhl bez znaleckého odhadu, takže není možné odečíst žádné náklady, které by se daly uznat. Základem pro výpočet daně nebude v tomto případě částka 3 miliony, ale reálná hodnota ceny nemovitosti, která se vypočítá na základě formuláře z finančního úřadu. Ve formuláři se výpočet provede tak, že se se do něj zahrnují metry obytné plochy, stáří zdiva, počet podlaží, typ místností atd. Dejme tomu, že by výpočet dosáhl oné reálné hodnoty 4.300.000, kterou jsme tu uvedli.
bankovky pod mincemi
Nyní se vypočítá 75% ze 4.300.000, což je tzv. směrná hodnota objektu. Vychází nám 3.225.000 a to je právě základ daně. Ne tedy kupní cena 3.000.000, za kterou jsme dům koupili. Daň z nabytí bude tedy 4% z 3.225.000, tj. 129.000 Kč.
Směrná hodnota nemovitosti je opatřením, aby se nestávalo, že lidé budou uvádět na finančním úřadě daňové přiznání v případě prodejů „jako pod cenou“, aby byla daň co nejnižší. Teoreticky může totiž někdo koupit dům v hodnotě 10 milionů „za babku“- za milion a platit daň státu desetkrát nižší.

Posted in Www