Důvěřuj, ale prověřuj

Letní prázdniny se již nachází v půlce a nás může napadnout, že budeme potřebovat vybavení na zimní měsíce. Nyní se nám naskýtá skvělá příležitost, jak dané zboží získat výhodně a levně. Jelikož po zimním oblečení a vybavení celkově není valný zájem prodejci se musí snažit určitým způsobem zákazníka nalákat.
nákup rodiny.jpg
Za tímto účelem jednoznačně využívají slevy. Některé jsou skutečně výhodné jiné už méně. Nesmíme zapomínat, že obchodníci jsou taky lidé kdy jejich hlavním cílem je vydělat peníze. Proto pokud prodávají zboží pod cenou měli bychom zpozornět, ale s rozumem.
Pokud máme o určité zboží zájem měli bychom zvážit veškeré aspekty proč ho koupit. Nikdo nám dnes nedá nic zdarma a každý chce vydělat. Když zvažujeme koupit dražší produkt ve slevě měli bychom nejprve zjistit cenu u konkurence. Většina obchodů pár měsíců před slevami uměle cenu navýší aby následně mohli zboží se stálou cenou vydávat jako zboží ve slevě.
Jestli je však cena opravdu nižší oproti původní sazbě měli bychom zvážit také další aspekty. Jestli se na zboží vztahuje stejná záruční doba nebo kde si zboží můžu vyzvednout. Pokud je výsledný produkt k dostání na druhé straně republiky nákup daného výrobku by se nám rozhodně nemusel vyplatit.
procenta slev.jpg
Když se za slevou nic neskrývá měli bychom opravdu zpozornět. Jelikož nikdo nechce prodávat pod úrovní svých nákladů většinou naše zboží trpí nějakou vadou a prodejce se snaží výrobku jednoduše zbavit. Poté vyvstává pro nás otázka, zda se skutečně vyplatí do zboží investovat.
Rozhodně bychom však neměli na slevy nahlížet jako na něco špatného. Spousta obchodů na konci období své existence zbavuje prodejnu zboží. K tomu slouží např. totální výprodeje. Nejedná se o nic podvodného, ale obchod jen vyskladňuje nepotřebné zboží.
Výprodej tedy není jen způsob prodejců, jak vyprázdnit přeplněné sklady, ale hlavně šance pro zákazníky získat zboží levně.

Posted in Www