Vyberte si dokonalý obal

Není nad poštovní igelitové obálky. Jistě, mnoho lidí řekne, že balení do papíru je k přírodě šetrnější, a to je pravda. Nicméně pravda je i to, že poštovní igelitové obálky vám poskytují celou řadu výhod navíc, které vám kartonová krabice nevynahradí. K nim patří třeba to, kolik vám při přepravě a při skladování ušetří místa. I když kartonovou krabici složíte, co to jen jde, vždy bude zabírat výrazně více prostoru než plastová obálka.

obálka

A co teprve ve stavu, kdy v ní odesíláte zboží. Ve tvarované kartonové krabici zabírá spoustu místa také vzduch a s tím už zkrátka nic neuděláte. Takže musíte zaplatit za přepravu poměrně objemného balíku. Ovšem pokud jde o přepravu plastové obálky, tak ta je lehká a přebytečný vzduch z ní hravě vytlačíte tak, že svým povrchem bude kopírovat tvar odesílaného předmětu, což znamená, že nebudete přepravovat nic navíc.

A to je sleva na nákladech za přepravu pro vás. Ovšem když už jsme u těch slev, měli bychom zmínit i to, že i nákup poštovní igelitové obálky jako takové je poměrně levná záležitost. Pořídíte ji doslova za pár korun v závislosti na její tloušťce a velikosti, a samozřejmě jsou pro vás připraveny množstevní slevy. A je jasné, že nechat si zaslat a následně skladovat třeba tisíc kusů takových obálek není nic složitého – zaberou vám opravdu minimum prostoru.

email

Nicméně i přes jejich lehkost a malou velikost se jedná o velice pevný a neprůhledný obal. Unese i několik kilogramů váhy, a když si pořídíte obálku opatřenou praktickým uchem na nošení, ani její přeprava z pošty domů pro vás nebude nijak náročná. A protože jsou tyto obálky chytře vymyšlené, jsou maximálně diskrétní a nikdo nezjistí, co je v nich zabaleno. Jak je tedy vidět, poštovní igelitové obálky jsou poměrně levné a mají spoustu výhod, které oceníte, ať už jste v pozici obchodníka či zákazníka.