Zkorťte horka

Kam vyrážíte, když už je horko nesnesitelné?
Někdo zůstává doma a snaží se zchladit i teplotu doma, takže někdo instaluje klimatizaci, někdo neotevírá přes den okna a větráky jedou na plný výkon. I tak to často nestačí a tak většina lidí vyráží k vodě. Někdo má rád přírodní koupání, další zase potřebuje čistou vodu a tak chodí do bazénu. Jenže problém je že do bazénu chodí snad všichni z okolí, a tak je to tam často hlava na hlavě. Mačkat se v horku s hromadou cizích lidí nejen ve vodě ale i u stánků či ve sprchách není zrovna příjemné, a tak máte ještě jednu možnost, a to je pořízení vlastního bazénu.

bazén terasa

Stálice je obdélníkový bazén, který dlouhodobě patří mezi nejprodávanější bazény. Vypadá skvěle v zahradě i na terase a chybu s ním neuděláte v novostavbě ani ve starším domě. Určitě si není třeba myslet že bazén si nemůžete dovolit, protože řada z nich se dá pořídit za méně než sto tisíc korun. Záleží na tom, jaký si vyberete. Moderní bazény jsou vyrobeny ze speciálního plastu, který odolá slunečnímu záření i mrazu, ale vždy je samozřejmě potřeba o bazén řádně pečovat, aby vám vydržel co nejdéle.

brýle u bazénu

Součástí bazénů bývají schody či žebřík, mezi doplňkový sortiment patří například přelivy, protiproudy, ale také osvětlení. Nutností je filtrace, chemie a bazénový vysavač, což vám usnadní péči o vodu. Nikdo se nechce koupat v zelené vodě plné řas, proto je potřeba pravidelně udržovat vodu. Musíte vybírat nečistoty sítkem, protože jejich padání do bazénu se neubráníte – jde většinou o listy či nečistoty, které si do něj nanosíte na nohách. Je nutné také sledovat pH vody, a dodržovat pokyny výrobce bazénu. Jedině tak vám voda v bazénu vydrží dlouho čistá, a díky tomu nebudete muset vodu vylévat. Je potřeba si uvědomit že nejde jen o pár litrů, a neustále napouštění bazénu je nejen plýtvání vodou, ale také se vám pořádně prodraží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup