Proč jezdit daleko, když je to doma nejlepší

Možná se právě poohlížíte, kde byste letos strávili svou letní dovolenou, ať už s dětmi či bez nich. A možná stejně jako čím dále více Čechů plánujete zůstat na dovolenou v České republice. Vždyť se vůbec není čemu divit. Bezpečnostní situace ve světě včetně našich sousedních zemí se vyvíjí poměrně rychle a nikdy nevíte, kde může udeřit problém, který by mohl zasáhnout i turisty. Vždyť mnoho turistů v zahraničí se již stalo terčem strašných útoků, a proto se není čemu divit, že čím dál více lidí opět tráví dovolenou v zemi svého domova. U nás je totiž, naštěstí, stále ještě bezpečno, a to nejhorší, co se vám může s největší pravděpodobností stát je automobilová nehoda, ovšem tu můžete do velké míry ovlivnit sami.

teplické skály

Město či příroda?
Pokud si tedy vybíráte místo, kde by bylo ideální strávit letní dovolenou, bude pro vaše rozhodování zřejmě rozhodující, zda toužíte spíše po městském ruchu a bohatém kulturním vyžití anebo po klidu, čerstvém vzduchu a krásné přírodě. Jistě, mnohdy se dá spojit obojí, ovšem pravda je taková, že ta nejkrásnější příroda leží v zapomenutých koutech České republiky právě proto, že sem čilý městský turistický ruch ještě nedolehnul.

jezero

Nejkrásnější skalní město v srdci Evropy
Jestliže tedy chcete navštívit jeden z nejkrásnějších českých přírodních divů a chcete žasnout nad živými i neživými krásami české přírody, tak se rozhodně vydejte do Adršpachu, toho nikdy nebudete litovat. Tím spíše, pokud jste zde ještě nikdy nebyli. Na vlastní kůži zde zažijete nejkrásnější skalní komplex ve střední Evropě, který inspiroval již mnohé tvůrce filmů a pohádek. Vysoké skály tyčící se až do nebe, strmé rokle, a dokonce i tajemné, hluboké jeskyně, to vše vám zdejší příroda nabízí na dosah ruky. Ovšem spokojeni zde zajisté budou i ti, kteří touží také po dalším sportovním vyžití, turistice anebo houbaření. V Adršpachu je toho zkrátka k vidění tolik, že se vyplatí rezervovat si zde ubytování Adršpach a okolí v soukromí minimálně na týden.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup