Teleskopická tyč u bazénu anebo za málo peněz hodně muziky

Teleskopická tyč slouží u bazénu jako nástavec na různé pomůcky, s nimiž potřebujete dosáhnout daleko od břehu. Nejčastěji to bývá hladinová síťka na odlovení některých větších nečistot a ruční bazénový vysavač. U ručního vysávání se na okamžik zastavme, protože právě zde vykonává výsuvná tyč značný objem své práce.

voda v bazénu

Zvládnete to sami a možná i lépe

Vysávání nečistot ze dna bazénu je nezbytný proces a nelze jej obejít, jestliže máte zájem udržet vodu v bazénu skutečně průzračně čistou. Potřebujete k tomu jeden ze tří typů bazénových vysavačů. První z nich jsou zcela automatické robotické stroje s vlastním pohonem i filtrací a pohyb po dně obstarává počítač, který dbá o to, aby vysavač pracoval efektivně, rychle, a aby navštívil úplně všechna zákoutí a žádné z nich neminul. Robotické vysavače jsou spolehlivé, ale rozhodně to není zadarmo. Platí zde také známé pravidlo, že čím složitější výrobek, tím větší pravděpodobnost, že se na něm něco někdy pokazí. U teleskopické tyče s ručním vysávacím nástavcem se toho moc pokazit nedá. A pokud jste důslední, precizní a pečliví ve svém konání, vyčistíte dno bazénu, jak se říká, „na jedničku“.

kapka vody na hladině

Posilovna a antistres za pár korun

Lidé, kteří chodí pravidelně do posilovny, aby tu zhubli nebo nabrali svalovou hmotu, musí hradit členský příspěvek či jednorázový poplatek. Nejste však v posilovně sami, může tu být vydýchaný vzduch a spousta dalších cvičenců, takže tu nelze hovořit o nějakém soukromí. U vlastního bazénu je to diametrálně odlišné, tam neplatíte ani korunu a ještě navíc lépe čelíte stresu, než v posilovně mezi cizími lidmi.

Pohyb s teleskopickou tyčí a vysavačem rozproudí lymfatický systém a posílí imunitu, zlepší funkci srdce a krevního oběhu, zvýší schopnost regenerace a detoxikace a posílí svalstvo včetně partií, které nejsou tak často zatěžovány, např. břišní svaly a hluboko uložené zádové svaly. A konečně se při práci uvolní hormony dobré nálady, s nimiž pak prožijete příjemnější den.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup