Designové nerezové zábradlí

Každé schodiště, balkon nebo terasa potřebují kvalitní zábradlí. Zábradlí plní funkci především bezpečnostní. Chrání nás před možným pádem, ale také usnadňuje chůzi po schodech dětem nebo seniorům. Vybrat správné zábradlí může být oříšek, pokud chceme zábradlí přesně padnoucí do našeho interiéru. Při výběru zábradlí máme na výběr hned z několika možných materiálů. Oblíbené jsou zábradlí dřevěná, nerezová, skleněná i plastová. Dřevěné zábradlí se hodí do nenáročných pohodlných interiérů, krásně vynikne v rustikálním nebo provensálském stylu. Nerezové zábradlí upoutá pozornost svým vzhledem a hodí se takřka do všech typů interiéru. Může působit luxusně, ale také minimalisticky. Skleněné zábradlí pasuje do moderních interiérů a plastové je vhodné kombinovat se dřevem nebo kovem.

nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí https://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova je univerzální a vyrábí se buďto samostatně nebo v kombinaci s jiným materiálem. Vybrat si můžete požadovanou povrchovou úpravu nerezu – leštěná, broušená nebo kartáčovaná ocel. Nerez v kombinaci se dřevěným madlem a dřevěnými sloupky vypadá velice dobře při použití u dřevěných schodů. Nerezové zábradlí s výplní tvořené sklem skvěle vynikne v moderních interiérech. Sklo může být čiré, mléčné, barevné, kouřové nebo s různým potiskem. Pokud si vyberete celonerezové zábradlí, výplň bude tvořena pruty ve svislé nebo vodorovné variantě nebo si můžete vybrat oblíbenější lankovou výplň.

mokré zábradlí

Výhodou nerezových zábradlí je jejich snadná údržba. Povrch stačí otřít vlhkým hadříkem. Pokud se chcete vyvarovat případných otisků prstů, pořiďte si speciální spreje, které nerez dokonale vyčistí a navíc ochrání zábradlí před otisky. Cenově vás nerezové zábradlí vyjde od 4500 Kč za běžný metr. Záleží na složitosti konstrukce a výběru materiálů. Nerezové zábradlí vám dlouho vydrží a zůstane stále krásné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup