Natáčení videí na YouTube

YouTube nám umožňuje videa nejen sledovat, ale také se věnovat jejich nahrávání. Můžeme při něm používat i jiná videa, která snadno stáhneme přes web.

Natáčení videí na YouTube

Nápad a pravidelnost

Dnes má mnoho dětí a mladých lidí sen stát se Youtuberem, tedy člověkem, který natáčí videa na tuto internetovou platformu. Když máme totiž dostatečná zhlédnutí, kdy se bavíme o minimálním řádu desítek tisíc zhlédnutí na videu, tak můžeme vydělávat rozumné peníze. Bohužel řada lidí už nevidí, že začátek je těžký a mnoho nováčků dosáhne jenom malých výdělků, takže to dělají pro radost, protože třeba pár desítek korun za měsíc je neuživí.

logo YouTube

Avšak koníček to může být vždy hezký. Výhodou je, že můžeme natáčení videí pojmout podle sebe. Časté jsou videa o hrách, vlogy, móda a další. Velkou výhodou je mít nějakou originální tvorbu, která bude lidi zajímat, protože s ní můžeme skutečně prorazit. Také musíte brát v potaz, že potřebujeme tvořit videa pravidelně a celkem často, protože platforma má algoritmus, podle kterého se obsah doporučuje. Platí tu také jistá pravidla, která musíme dodržovat.

Stažení jiných videí

Výhodou internetu je fakt, že tu nalezneme mnoho obsahu všeho druhu. Klidně můžeme do svého videa použít část nějakého cizího, ale musíme dbát na to, abychom dodržovali autorská práva, takže na to dávejte pozor. I když někde můžeme videa používat dál, tak stránka nenabízí stažení. V případě, že si je necháme pro sebe a nebudeme je nikam šířit, tak tolik na práva hledět nemusíme.

platforma YouTube

V obou případech pro stažení můžeme použít video downloader. Ten funguje velmi jednoduše, takže sem stačí vložit odkaz na dané video a dále si vybrat jeho kvalitu. To potvrdíme a video se nám začne stahovat hezky na pevný disk. Zde už s ním můžeme dělat, co budeme chtít a rozhodně nám jen tak nikam nezmizí. Tato stránka se zabývá stahováním obsahu z internetu obecně, takže ji můžeme využít v řadě případů. Vše je zdarma, a proto si můžeme stahovat, jak se nám zlíbí a nemusíme se ničím vůbec omezovat.